Jak mądrze wybrać lokal weselny?Już wcześniej wspominaliśmy, jak ważna jest jakość jedzenia. Poza jakością sprawdźmy także ilość posiłków oraz produktów, jakie lokal oferuje na przyjęcie weselne. To bardzo ważne, aby Wasi goście nie tylko byli zadowoleni ze smaku potraw, lecz także nasyceni ich ilością. Ileż to już razy słyszało się o weselach, z których goście wracali głodni.

Zobacz również:

Menu na weselu

Dobrze przejrzyjcie menu i gramaturę dań. Być może można negocjować ilości planowanych posiłków lub ich wielkość? Dobrze, jeśli osoba, z którą ustalacie najważniejsze kwestie jest sensowna i ma Wam do zaoferowania swój czas oraz chęć dostosowania się. Poza jedzeniem dowiedzcie się ilu kelnerów i innych osób z obsługi jest przewidzianych na Waszą uroczystość. Zazwyczaj restauracje przyjmują, że jeden kelner jest odpowiedzialny za dziesięciu gości. Oczywiście sale weselne raczej nie oferują aż tak skrupulatnego podejścia podczas organizacji wesel. Przyjęło się uznawać, że na stu gości totalne minimum to 5 osób obsługujących. Ważne jednak, aby w tym minimalnym gronie byli doświadczeni kelnerzy, którzy sprawnie działają. W innym przypadku warto zadbać, by obsługi był więcej. Temat wyboru sali weselnej jest niezwykle szeroki. Można zagłębiać się w wiele niuansów, na które należy zwrócić uwagę, by ten jedyny dzień był naprawdę wspaniały. Nie napisaliśmy o oświetleniu, ani wystroju sali, a także o klimatyzacji, jakości parkietu, parkingu i pewnie wielu innych kwestiach. Pamiętajcie, by sprawdzić salę w najdrobniejszym szczególe, by nic Was nie zaskoczyło. Im lepszy kontakt z menadżerem lub właścicielem lokalu, tym lepiej. Jeśli będziecie mogli takiej osobie zaufać, wiele spraw spadnie z Waszych barków. Ze swej strony możemy polecić salę weselną, która oprócz kontaktowych menadżerów i świetnej obsługi, może się pochwalić wyśmienitym jedzeniem i wystrojem. Lokalizacja także doskonała! Co tu dużo mówić – sami sprawdźcie!

Zaciągnij języka

Jeżeli chcesz czegoś więcej dowiedzieć się na temat tego tematu, zdecydowanie warto abyś w pierwszej kolejności przejrzał informacje dostępne na stronach internetowych. Sięgając do informacji tam zamieszczonych będziesz mógł przekonać się, co jest dla Ciebie najlepsze. Są to bardzo ważne dla nas wskazówki, które mają kolosalne dla nas znaczenie. Zdecydowanie warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę, co bez wątpienia wpłynie na nasze samopoczucie. Pamiętając o tak ważnych dla nas kwestiach będziemy mogli dokonać dobrego wyboru.

Kategorie: Porady i informacje